Ergin Ataman Çıldırdı: Fenerbahçe Taraftarına Küfretti!

Fenerbahçeli taraftarlar, Berlin’de oynanacak Euroleague Final Four maçı öncesinde Panathinaikos Başantrenörü Ergin Ataman ile tartıştı.

24 Mayıs Pazar günü, Almanya’nın Berlin şehrinde karşılaşacak Fenerbahçe Beko ve Panathinaikos, Euroleague Final Four final bileti için kozlarını paylaşacak.

Yunan ekibi Panathinaikos’un başantrenörü Ergin Ataman, Türkiye’de görev yaptığı dönemde de yıldızının barışmadığı Fenerbahçe taraftarı ile karşı karşıya geldi.

Zorlu maç için Berlin’deki oteline ulaşan Yunan ekibi otele giriş yaptığı sırada, çevrede bulunan Fenerbahçeli taraftarlar, Ataman’a “Doping yapsana, doping yapsana, Ergin Ataman, doping yapsana” tezahüratı yaptı.

Türkiye A Milli Basketbol Takımı’nın da başantrenörlüğünü yapan Ataman, kendisine yönelik tezahüratlar sonrası Fenerbahçeli taraftarlara küfür ederek karşılık verdi.

Ataman, otele giriş yaparken “Has…. lan”, “S…. lan” diye bağıran Ataman, üzerine yürüyen taraftarları görünce “Where is the security?” (Güvenlik nerede?) diyerek otel görevlilerine kızdı.

Panathinaikos yetkilileri araya girerek olayların büyümesini engellerken, Yunan takımının sporcuları da Fenerbahçeli taraftarlara tepki gösterdi.

BERLİN’DE DEV KAPIŞMA

Berlin’de 24-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek Final Four’da Fenerbahçe Beko’nun rakipleri, İspanya’dan Real Madrid, Yunanistan’dan ise Panathinaikos ve Olympiakos olacak.

Fenerbahçe Beko, organizasyondaki ilk maçını 24 Mayıs Cuma günü TSİ 19.00’da Ergin Ataman’ın teknik direktörlüğünü yaptığı Panathinaikos ile oynayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir