Bozüyük’te Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi

Bozüyük’te Ramazan Bayramı dolayısıyla ilçe protokolü, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personel, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları ile siyasi parti temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.

Bozüyük Belediyesi Yeni Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, CHP Bilecik Milletvekilleri Yaşar Tüzün ve Halil Eldemir, İlçe Kaymakamı Adem Öztürk, Garnizon Komutanı Mühimmat Binbaşı Caner Yılmaz, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Belediye Meclis üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, şehit ve gazi aileleri ile vatandaşlar katıldı.

Törende protokol üyeleri bayram tebriklerini kabul etti. Kısa bir konuşma yaparak herkesin bayramını kutlayan İlçe Kaymakamı Adem Öztürk, bayramların, birlik ve dayanışmanın yaşandığı özel günler olduğunu ifade ederek salonda bulunanlara katılımları dolayısıyla teşekkür etti.

SAĞLIK GÖREVLİLERİ VE EMNİYET MENSUPLARI UNUTULMADI

Bayramlaşma programının ardından İlçe Kaymakamı Adem Öztürk, Başkan Bakkalcıoğlu ve beraberindekiler bayramda görevlerinin başında olan sağlık görevlileri ve emniyet mensuplarını ziyaret etti. İlk olarak Bozüyük Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden protokol üyeleri, sağlık çalışanları ile hastaların bayramını kutladı, hastalara şifa diledi. Ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polislerin bayramlarını kutlayarak görevlerinde kolaylıklar dileyen protokol üyeleri, emniyet mensuplarının Polis Haftası’nı ve Emniyet Teşkilatı’nın kuruluşunun 179. yıl dönümünü de kutladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir